Bagan, Aureum Palace hotel
Dit hotel is momenteel het meest luxe hotel van Bagan en telt 114 kamers, waarvan 42 deluxe, 51 grand deluxe, 18 lotus villa’s en 3 suites.
Kamers
De kamers zijn door het vele houtgebruik nogal donker en zeer luxe ingericht en voorzien van alle gemakken. Bijna alle badkamers hebben een jacuzzi bad, waarvan het nadeel is dat dit in de vloer is ingebouwd, zodat je voorzichtig moet zijn als je eruit klimt. De grand deluxe kamers (90 m2), lotus villa’s (150 m2) en suites bevinden zich in het hoofdgedeelte van het hotel, waar ook de lobby, de restaurants, de gym en het hoofdzwembad zich bevinden. De deluxe kamers hebben geen jacuzzi maar een bad en liggen aan de andere zijde van het hotel, in 2 twee verdiepingen tellende gebouwen, met daartussen een prachtig zwembad. Deze kamers zijn nog steeds erg ruim (60 m2) hebben alle gewenste voorzieningen, een ruim balkon en kijken uit over een mooie tuin.
Faciliteiten
Het hotel heeft meerdere restaurants, een prachtige spa en een modern fitness centrum. Daarnaast zijn er 2 zeer grote en uitnodigende zwembaden, waarvan het hoofdzwembad absoluut een van de mooiste wereldwijd is, met een sprookjesachtig uitzicht over de tempels van Bagan!