Negombo, Jetwing Sea hotel
Mooi gelegen aan het strand bevindt zich het aangename Jetwing Sea hotel. Het hotel is rustig gelegen, op 3 km afstand van het centrum van Negombo. Vanuit het hotel kunt u gemakkelijk de omgeving van Negombo verkennen, maar u kunt er natuurlijk ook voor kiezen om achterover te leunen in uw strandstoel en te genieten van het uitzicht over de Indische oceaan.
Kamers
Het hotel telt 83 kamers, waarvan 28 standaard kamers, 53 deluxe kamers en 2 suites. De kamers zijn ruim, elegant en comfortabel ingericht. Door de combinatie van kleur en materiaal hebben de kamers een vredige uitstraling. U kunt gebruik maken van moderne faciliteiten zoals een LED-tv, draadloos internet en een badkamer met regendouche. Tot slot mag een balkon of terras met uitzicht op zee uiteraard niet ontbreken.
Faciliteiten
Het Jetwing Sea hotel heeft 2 uitstekende restaurants waar u ’s avonds kunt aanschuiven. Restaurant Lellama is gespecialiseerd in gerechten met verse zeevruchten. Restaurant Cafe C serveert een buffet met diverse gerechten uit de Westerse en Oosterse keuken. Voor een koffie of alcoholische versnapering kunt u terecht bij één van de twee bars: The Jetty en The Sail. Wilt u zich liever even terugtrekken, dan kunt u gebruik maken van roomservice. Het hotel beschikt tevens over een bijzondere spa waar u dagelijks terecht kunt voor heerlijke massages en behandelingen.