Luwuk, Swiss Belinn hotel
Swiss-Belinn Luwuk ligt op een prachtige locatie aan de baai van Tomini in Centraal-Sulawesi. U verblijft hier in een modern en comfortabel hotel op slechts een paar minuten rijden van het centrum van Luwuk. Dankzij het panoramisch uitzicht op zee en de ontspannen sfeer is dit een uitstekende plek voor een tussenstop tijdens uw reis door Sulawesi. Luwuk zelf is niet al te interessant en dient vooral als overnachtingsplek om door te reizen naar de Togian eilanden.
Kamers
De kamers zijn modern en licht ingericht en beschikken over airconditioning, een minibar, flatscreen-tv en gratis WiFi. Verder is er een badkamer aanwezig met douche, toiletartikelen en een föhn. Een aantal kamers heeft een balkon met uitzicht op zee, waardoor u ’s ochtends wakker wordt met een mooi uitzicht.
Faciliteiten
In het restaurant van het hotel kunt u terecht voor zowel Indonesische als internationale gerechten. Verder beschikt Swiss-Belinn Luwuk over een buitenzwembad, een fitnessruimte en een lobbybar. Ook is er een spa aanwezig waar u terecht kunt voor een massage. De luchthaven van Luwuk ligt op circa 10 minuten afstand.