Pakketprijzen inclusief vluchten:
Vanaf € 4.595,– p.p. bij 2 pers.
INBEGREPEN:
- Internationale retourvlucht inclusief luchthavenbelasting en ruimbagage.
- Internationale retourvlucht Delhi – Paro – Delhi inclusief luchthavenbelasting en ruimbagage.
- Genoemde hotelovernachtingen in Delhi, op basis van ontbijt.
- Privé transfers van/naar de luchthaven in Delhi bij aankomst en vertrek.
- Kosten visa Bhutan.
- Bhutan Sustainable Development Fee (100 USD per persoon per dag).
- Alle genoemde hotelovernachtingen in Bhutan op basis van volpension.
- Overnachtingen tijdens Druk Path trekking in een tweepersoonstent inclusief kampeeruitrusting op basis van volpension.
- Vervoer per airconditioned auto of busje met chauffeur, incl. inclusief overnachtingen en maaltijden van de chauffeur, de benzine, tol- en parkeergelden.
- Engelssprekende lokale Bhutanese gids van aankomst tot vertrek.
- Volledig programma in Bhutan inclusief entreegelden.
- 2 flessen mineraalwater (500ml) per persoon per dag in de auto.
NIET INBEGREPEN:
- Reis- en/of annuleringsverzekering.
- Verplichte bijdrage Calamiteitenfonds € 2,50 per boeking.
- Boekingskosten á € 45,– per boeking.
- Verplichte bijdrage SGR € 5,– per persoon.
- Kosten visum India
- Overige excursies en entreegelden.
- Overige maaltijden, fooien en uitgaven van persoonlijke aard.
- Bijdrage Trees for all € 5,- per boeking.
Belangrijk: Er zijn regelmatig aanbiedingen van luchtvaartmaatschappijen, waardoor genoemde prijzen lager kunnen uitvallen. Daarnaast kunnen wij deze reis ook voor een lagere pakketprijs aanbieden indien u ervoor kiest om in voordeligere hotels te verblijven en/of wanneer de vluchten worden uitgevoerd door een luchtvaartmaatschappij met een minder gunstig vluchtschema.
Reizen met Rama Tours betekent reizen met een persoonlijk karakter en veel vrijheid. We kiezen voor goede en sfeervolle hotels die passen in de stad of het gebied waar u op dat moment verblijft. De door ons geselecteerde hotels hebben een gunstige ligging en comfortabele kamers en beschikken vaak over een eigen zwembad, waar u na een intensieve dagtocht heerlijk verkoeling kunt zoeken.
Onze maatwerkreizen bestaan niet uit standaardpakketten of bouwstenen, maar zijn altijd uniek en volledig afgestemd op uw wensen en budget. Wanneer u dus bepaalde gebieden mist of juist over wilt slaan of ergens langer of korter wilt verblijven, zullen wij het reisschema graag aan uw wensen aanpassen.
Neemt u vrijblijvend contact met ons op, dan informeren wij u graag over de mogelijkheden in de door u gewenste reisperiode!