Rama Tours

West-Papua en Raja Ampat

Prijs vanaf p.p € 6.295,-
21-daagse rondreis
Inclusief vluchten
Inclusief hotel

Introductie

De onderstaande rondreis is een voorbeeld van een individuele reis naar West-Papua en Raja Ampat en kan naar wens worden aangepast.

In de eerste dagen maakt u kennis met het lokale leven en de natuur rondom Manokwari. U bezoekt een traditionele markt en het historische eiland Mansinam, waarna u per 4WD het indrukwekkende Arfak-gebergte in trekt. U kunt op zoek naar zeldzame paradijsvogels, maakt wandelingen door het regenwoud en ervaart het dorpsleven van dichtbij.

Na deze bijzondere kennismaking reist u naar Sorong. Vanuit hier bezoekt u de afgelegen gebieden zoals Klasow en Malagufuk Village. U wandelt door dichtbegroeide bossen, speurt naar unieke vogelsoorten zoals de Lesser en King Bird of Paradise en maakt kennis met de traditionele leefwijze van de Moi-stam.

Vervolgens reist u door naar Raja Ampat, een paradijs van kalkstenen eilanden en kristalhelder water. Op Waigeo geniet u van rust en natuur. Daarna kunt u per boot iconische locaties zoals Piaynemo, Star Lagoon en Manta Point verkennen. U ontdekt kleurrijke koraalriffen, terwijl u verblijft op idyllische eilanden als Mansuar en Friwen.

De reis eindigt met een terugkeer naar Sorong en een vlucht via Jakarta terug naar Amsterdam, waar u aankomt met onvergetelijke indrukken van een van de meest ongerepte regio’s ter wereld.

Stel uw rondreis samen »

“Ik help u graag bij het samenstellen van uw unieke rondreis”
Jón Jonker Product Manager
  • Opmerkingen en vragen zijn welkom.

    Wilt u informatie of heeft u een vraag of opmerking? Vul dan onderstaand formulier in en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

  • Met het verzenden van dit formulier gaat u akkoord met ons Privacybeleid.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Dag tot dag
Onze recensies
Recensies

Rama Tours wordt gemiddeld beoordeeld met een 9.5 uit 10 op basis van 283 beoordelingen

Meer recensies
Meer Indonesië reizen
Veelgestelde vragen Papua

Lees hier de veelgestelde vragen voor een rondreis naar Papua. Meer vragen? Bekijk ook onze reisinformatie voor Papua. Staat uw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op.

Wat is de beste tijd om te reizen naar Papua?

De beste tijd om naar Papua te reizen is van mei tot en met oktober, tijdens het droge seizoen. In deze periode zijn de regenval en luchtvochtigheid lager, waardoor trektochten in de Baliemvallei en duiken bij Raja Ampat aangenamer zijn. Het regenseizoen loopt van november tot april, met hevige regenbuien, met name in de binnenlanden.

Hoeveel dagen heb je nodig voor Papua?

Voor een rondreis door Papua is twee tot drie weken ideaal. Papua is afgelegen, ruig en weinig ontwikkeld, dus reizen kost hier meer tijd en voorbereiding. Zo hebt u genoeg tijd om een trekking maken in de Baliemvallei, kennis te maken met de Dani-bevolking en de kustregio’s of Raja Ampat verkennen. Deze reis vraagt wat flexibiliteit, maar levert ontmoetingen en indrukwekkende natuur op die u nergens anders in Indonesië vindt. Het is ook mogelijk Papua te combineren met een van de andere eilanden in Indonesië.

Heb ik een visum nodig voor Indonesië?

Reizigers met de Nederlandse en Belgische nationaliteit hebben voor Indonesië een visum nodig. U kunt dit bij aankomst kopen, of het van tevoren online aanvragen. Dit visum geldt alleen voor reizen met een toeristisch verblijf van maximaal 30 dagen. Blijft u langer dan 30 dagen, dan kunt u bij aankomst een Visa on Arrival aanschaffen. Uw paspoort moet bij aankomst nog minimaal zes maanden geldig zijn.

Bieden jullie ook groepsreizen aan?

Nee, bij Rama Tours bieden we geen groepsreizen aan. Elke rondreis is individueel en op maat gemaakt.