Rama Tours

Ontdek India en Nepal

Prijs vanaf p.p € 4.145,-
22-daagse rondreis
Inclusief vluchten
Inclusief hotel

Introductie

De onderstaande rondreis door India en Nepal is een voorbeeld van een individuele reis en kan naar wens worden aangepast.

Uw rondreis start in Delhi, een stad waar het verleden en het heden naadloos in elkaar overlopen. U ontdekt hier het contrast tussen de levendige steegjes van Oud-Delhi en de brede boulevards van Nieuw-Delhi. Vervolgens reist u naar Jaipur, waar u de koninklijke sfeer van Rajasthan ervaart tussen imposante forten en sierlijke paleizen. In Agra staat één van de meest iconische monumenten ter wereld centraal: de Taj Mahal, een plek die u ongetwijfeld raakt. Onderweg maakt u kennis met verlaten steden zoals Fatehpur Sikri en reist u verder naar Khajuraho, bekend om zijn bijzondere tempelarchitectuur.

De reis krijgt een meer spirituele lading in Varanasi, waar het leven zich afspeelt langs de heilige Ganges. Hier ervaart u indrukwekkende rituelen, waaronder de Aarti-ceremonie bij zonsondergang en een boottocht bij zonsopgang.

Na India vervolgt u uw reis in Nepal. In Lumbini bezoekt u de geboorteplaats van Boeddha, waarna u doorreist naar Pokhara. Hier geniet u van panoramische uitzichten op de Himalaya en komt u even helemaal tot rust aan het meer. In het charmante Bandipur ervaart u het traditionele Nepalese leven, voordat u in Chitwan National Park op zoek gaat naar wild tijdens een avontuurlijke safari.

Uw reis eindigt in de Kathmandu-vallei, waar u steden als Bhaktapur en Kathmandu verkent. De rijke cultuur en historie vormen een waardige afsluiting van deze veelzijdige rondreis.

Stel uw rondreis samen »

“Ik help u graag bij het samenstellen van uw unieke rondreis”
Famke van Dommelen Reisspecialist
  • Opmerkingen en vragen zijn welkom.

    Wilt u informatie of heeft u een vraag of opmerking? Vul dan onderstaand formulier in en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

  • Met het verzenden van dit formulier gaat u akkoord met ons Privacybeleid.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Dag tot dag
Onze recensies
Recensies

Rama Tours wordt gemiddeld beoordeeld met een 9.5 uit 10 op basis van 288 beoordelingen

Meer recensies
Meer India reizen
Veelgestelde vragen India en Nepal

Lees hier de veelgestelde vragen voor een rondreis naar India en Nepal. Meer vragen? Bekijk ook onze reisinformatie voor India en Nepal. Staat uw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op.

Wat is de beste reistijd om India & Nepal te bezoeken?

De beste reistijd om India en Nepal te bezoeken is in het najaar en in het voorjaar. In de maanden oktober en november reist u onder heldere luchten met aangename temperaturen, waardoor u in Nepal optimaal uitzicht heeft op de Himalaya en in India kunt genieten van culturele hoogtepunten en festivals. Ook maart en april zijn heel geschikt, met bloeiende natuur in Nepal en goede omstandigheden voor een rondreis, al kunnen de temperaturen in India dan al wat hoger oplopen. In de zomermaanden (juni t/m september) is het moessonseizoen en in de winter kan het vooral in het noorden en in de bergen fris zijn.

Heb ik een visum nodig voor India & Nepal? 

Ja, voor zowel India als Nepal heeft u als Nederlandse of Belgische reiziger een visum nodig. Voor India vraagt u vooraf een e-visum aan, dat u online regelt ruim vóór vertrek en waarmee u het land kunt inreizen voor een toeristisch verblijf. Voor Nepal kunt u bij aankomst op de luchthaven van Kathmandu een visum regelen of vooraf online aanvragen om wachttijd te besparen. Zorg ervoor dat uw paspoort bij aankomst nog minstens zes maanden geldig is.

Hoeveel dagen nodig voor India & Nepal?

Voor een rondreis door India en Nepal adviseren wij u om minimaal drie weken uit te trekken, maar idealiter heeft u vier weken de tijd om beide landen echt goed te beleven. In ongeveer 21 dagen kunt u de belangrijkste hoogtepunten combineren, zoals bijvoorbeeld de Gouden Driehoek in India met plaatsen als Delhi, Agra en Jaipur, en in Nepal de Kathmandu-vallei en bijvoorbeeld Pokhara. Heeft u rond de 28 dagen de tijd, dan ontstaat er meer rust in uw reis en ruimte in uw reisschema en hebt u tijd voor een korte trekking in de Himalaya, wildlife spotten in Chitwan National Park of een minder bekende regio in India te verkennen.

Zijn India & Nepal de moeite waard?

Zowel India als Nepal zijn absoluut de moeite waard! Van de Taj Mahal en kleurrijke markten in Rajasthan tot de serene backwaters van Kerala en de Himalaya in het noorden: elke regio in India heeft zijn eigen charme. In Nepal mag u de koningssteden van de Kathmandu-vallei niet overslaan: in Kathmandu, Patan en Bhaktapur vindt u tempels, levendige pleinen en eeuwenoude architectuur. Verder is de stad Pokhara een aanrader. Dit is de uitvalsbasis voor trekkings in het Annapurna-gebergte met uitzicht op de besneeuwde Himalaya, zoals de Poon Hill-route, een meerdaagse trekking. Daarnaast is een safari in Chitwan National Park of Bardia de moeite waard, waar u kans maakt om neushoorns, olifanten en tijgers te zien.

Bieden jullie ook groepsreizen aan?

Nee, bij Rama Tours bieden we geen groepsreizen aan. Elke rondreis is individueel en op maat gemaakt.