Rama Tours

Bijzonder Noord Laos

Prijs vanaf p.p € 3.595,-
14-daagse rondreis
Inclusief vluchten
Inclusief hotel

Introductie

De onderstaande rondreis is een voorbeeld van een individuele reis naar bijzonder Noord-Laos en kan naar wens worden aangepast.

Dit is een ideale rondreis om te combineren met een van de andere ‘Indochina’ landen. Het is een veelzijdige rondreis waarbij u een uitstekende indruk krijgt van het land Laos. U ziet de hoogtepunten zoals het koloniale stadje Luang Prabang met haar prachtige tempels, ervaart luxe en sereniteit in Namkat Yorla Pa, bezoekt het in een adembenemend natuurschoon gelegen Vang Vieng en de gezellige hoofdstad Vientiane.

De oude koningsstad Luang Prabang werd eind 1995 door Unesco op de werelderfgoedlijst van belangrijkste cultuurgoederen van de wereld gezet. Deze erkenning onderstreept het unieke karakter van Luang Prabang. Tientallen prachtige boeddhistische tempels, huizen met Frans-koloniale architectuur, de ligging tussen twee rivieren en de omringende bergen maken Luang Prabang tot één van de mooiste en charmantste steden van het land. Ook in de omgeving van Luang Prabang is veel te doen. Een bezoek aan de watervallen van Kuang Si of Tat Sae en een olifantsafari zijn zeker aan te raden evenals een boottocht naar de grotten van Pak Ou. Op deze plek vloeien de Nam Ou rivier en de Mekong samen.

In de omgeving van Namkat Yorla Pa loopt u tijdens een trekking door prachtige landschappen en langs authentieke dorpjes. Vervolgens zakt u per privé boot de Nam Ou rivier af naar Nong Khiaw. Zonder twijfel is deze route een van de mooiste en meest pittoreske cruise in de regio.

Stel uw rondreis samen »

Tussen Luang Prabang en Vientiane ligt het plaatsje Vang Vieng. De ligging aan de Nam Ou rivier met aan weerszijde het rijzende karstgebergte is werkelijk magnifiek. Hier kunt u genieten van de sprookjesachtige omgeving en de fenomenale zonsondergangen. In de omgeving van Vang Vieng is genoeg te doen.

Tot slot reist u naar de hoofdstad van Laos: Vientiane. De stad is met 600.000 inwoners waarschijnlijk nog de meest ‘dorpse’ hoofdstad ter wereld. Door de koloniale geschiedenis doet de sfeer Frans aan. Vientiane heeft mooie monumenten zoals de triomfboog Patuxai en het nationale symbool Pha That Luang stoepa. Deze stoepa is de meest heilige boeddhistische plek van Laos. Langs de boulevard kunt u heerlijk slenteren en lekker eten in één van de vele restaurantjes en op de gezellige markt Talat Sao is het een kleurrijk geheel van kleding, etenswaren en souvenirs.

Hiervandaan kunt u terug naar Nederland reizen of verder naar één van de andere IndoChina landen afreizen zoals Cambodja of Vietnam.

Deze rondreis aanpassen »

“Ik help u graag bij het samenstellen van uw unieke rondreis”
Joshua van Gaal Reisspecialist
  • Opmerkingen en vragen zijn welkom.

    Wilt u informatie of heeft u een vraag of opmerking? Vul dan onderstaand formulier in en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

  • Met het verzenden van dit formulier gaat u akkoord met ons Privacybeleid.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Dag tot dag
Onze recensies
Recensies

Rama Tours wordt gemiddeld beoordeeld met een 9.5 uit 10 op basis van 285 beoordelingen

Meer recensies
Veelgestelde vragen Laos

Lees hier de veelgestelde vragen voor een rondreis naar Laos. Meer vragen? Bekijk ook onze reisinformatie voor Laos. Staat uw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op.

Wat is de beste tijd om naar Laos te gaan?

De beste reistijd voor Laos is van november tot en met maart. Het is dan droog en aangenaam warm, ideaal voor zowel cultuur als natuur. April en mei zijn heet, terwijl het regenseizoen van juni tot oktober de landschappen prachtig groen maakt, maar reizen uitdagender kan maken door hevige buien.

Hoeveel weken heb je nodig voor Laos?

Voor een rondreis door Laos is twee tot drie weken ideaal. In twee weken kunt u de hoogtepunten zien, zoals Luang Prabang, Vang Vieng, Vientiane en het zuiden met de 4000 eilanden. Hebt u drie weken de tijd dan kunt u ook de minder bekende regio’s verkennen en in alle rust van het land te genieten.

Is Laos de moeite waard?

Absoluut! Laos is een unieke bestemming met ongerepte natuur, authentieke cultuur en een ontspannen sfeer. Van de betoverende watervallen bij Luang Prabang tot de ruige Karst landschappen van Vang Vieng en de mystieke Vlakte der Kruiken, het land biedt een onvergetelijke reiservaring zonder de drukte van populairdere buurlanden.

Heb ik een visum nodig voor Laos?

Ja, als u met een Nederlands of Belgisch paspoort naar Laos reist, heeft u een visum nodig. U kunt bij aankomst op de luchthaven of grenspost een visum on arrival verkrijgen, dat meestal 30 dagen geldig is. Ook is het mogelijk om vooraf online een e-visum aan te vragen. Zorg voor een paspoort dat bij aankomst nog minstens zes maanden geldig is.

Bieden jullie ook groepsreizen aan?

Nee, bij Rama Tours bieden we geen groepsreizen aan. Elke rondreis is individueel en op maat gemaakt.