Belimbing, Galalima Glamping
Glamping op Bali! Midden in de jungle, back to nature, maar dan uiterst comfortabel. Galilama Glamping ligt op 30 kilometer van de beroemde Tanah Lot tempel, in het binnenland, tussen Selemadeg en Belimbing. De luxueuze tenten liggen te midden van weelderig groen. Er worden diverse activiteiten georganiseerd om het schitterende landschap echt te ervaren. Deze accommodatie is niet geschikt voor mensen die niet goed ter been zijn.
Kamers
De accommodatie biedt diverse zeer luxe en ruime tenten. De tenten zijn voorzien van hardhouten vloeren, comfortabele bedden, een zitje, een privé terras, privé badkamer, airconditioning en worden omgeven door een prachtige tuin.
Faciliteiten
Neem een duik in het infinity zwembad, ontspan op het zonneterras en geniet van heerlijk Indonesisch eten in het restaurant. Een verblijf in Galalima Glamping is niet compleet zonder de befaamde trekking onder leiding van een gids met een heerlijke picknick lunch.